نتایج جستجو برای عبارت :

یک منِ بزرگترِ خاموش.شاید هم روشن!

1- مشکل روشن نشدن گوشی.

1- اگر گوشی با (نگه داشتن دکمه روشن خاموش روشن نشد).

2- باید (دکمه روشن و خاموش و دو دکمه ی کم و زیاد کردن صدا) را باید باهم نگه داشته تا گوشی روشن شود.

2- چگونه بر روی گوشی رمز بزاریم.1- اول میرویم به (تنظیمات گوشی).2- بعد به (صفحه ی قفل) گوشی میرویم.3- سپس وارد نوع (قفل صفحه گوشی) میشویم.4- (نوع رمز )خود را انتخاب میکنیم.
بسم الله الرحمن الرحیم
تا ب حال ب غاسق اذا وقب فکر کردی؟؟
روزی ک مردم درحال یادگیری بودن افکار داشت روشن روشن ترمیشد عده ای فکرشان روشن شد اما همه نه!
افکار خاموش بودند و بعضی نیمه روشن! 
آن ۲ گروه غافل از این که خطر در کمین هست عده ای در حال خوش گذرانی پ عده ای دیگه درحال تفکر و عمل بودند تنها روشن فکران بودند که از این خطر با خبر بودند اما چجوری باید به بقیه میگفتن !
کسایی که نه دل میداند نه گوش!
یکی از آنها گفت: وای برآنها که غافلند از خطر پیش رو
نکاتی بسیار مهم درباره نگهداری خودرو   ۱-ماهی یک بار کولر خودرو را به مدت چند دقیقه جهت مخلوط شدن گاز با روغن مخصوص آن و جلوگیری از فاسد شدن آن روشن نمایید.   
۲-در هنگام روشن بودن خودرو از باز کردن کابل باتری خودداری کنید.  
۳-با روشن شدن چراغ استپ،خودرو را متوقف نموده با نمایندگی تماس بگیرید.   
۴-با روشن شدن چراغ انژکتور،خودرو را خاموش نموده و بسط باتری را چند ثانیه جدا نموده و سپس اتصال دهید اگر چراغ خاموش.....
ادامه در
http://ravankaransanat.ir/category/we
زمان هایی وجود دارد که یک کاربر می خواهد تاریخ شروع و خاموش شدن های کامپیوتر را بداند. اغلب، مدیران سیستم برای عیب یابی لازم است در مورد تاریخچه بدانند. اگر چند کاربر از یک رایانه استفاده می کنند، ممکن است یک معیار امنیتی مناسب برای بررسی زمان راه اندازی و خاموش شدن کامپیوتر باشد … آموزش بررسی لاگ روشن و خاموش کردن ویندوز سرور
منبع : وبلاگ ایران سرور
ابتدا دوشاخه برق دستگاه را به پریزی که در مجاورت آن قرار دارد وصل نموده بطوریکه فاز دستگاه به فاز پریز متصل گردد.شیر گاز را باز نمایید و توسط کلید روشن/خاموش صفحه کنترل، دستگاه را روشن نمایید. سپس بر حسب نیاز، با فشردن کلید(تابستانی/زمستانی)دستگاه را در حالت تابستانی یا زمستانی قرار دهید و به کمک کلیدهای افزایش یا کاهش دما          
می توانید دمای مدار آبگرم بهداشتی و همچنین مدار شوفاژ را تنظیم نمایید.
ج) نحوه خاموش نمودن دستگاه :
بوسیله کلید
روشن و خاموش کردن دستگاه
دکمه PWR را بزنید تا دستگاه روشن شود. برای خاموش شدن دستگاه همین کلید را فشار داده و نگه دارید.
نکته
زمانی که خودرو خاموش است تا ۳۰ دقیقه، رادیو پخش با زدن دکمه “PWR” یا
وارد کردن CD قابل روشن شدن است. به خاطر داشته باشید با وارد کردن
USB/SD/AUX دستگاه روشن نخواهد شد. پس از سپری شدن مدت زمان ۳۰ دقیقه رادیو
پخش خاموش می‌شود و با زدن دکمه “PWR” می‌توانید
ادامه مطلب
هایبرنت (Hibernate) یا خواب زمستانی یکی از انواع حالت‌های خاموش کردن سیستم است که اجازه حفظ پرونده‌ها، برنامه‌ها و داده‌هایی که بر روی حافظه RAM قرار دارد را پس از خاموش کردن سیستم، به کاربر می‌دهد.
هایبرنت (Hibernate) چیست؟هایبرنت (Hibernation)، خواب زمستانی یا Suspend to disk (تعلیق بر روی دیسک) یکی از انواع حالت‌های خاموش کردن سیستم است که عملکرد آن بسیار شبیه به حالت Sleep می‌باشد. در حالت هایبرنت، تمامی پرونده‌ها و برنامه‌های باز شده‌ای که قبل از خاموش کرد
دلم برا خواننده خاموش بودن تنگ شده؛ دلم می خواد یه وب تازه بخونم بدون اینکه بخوام کامنتی بذارم و حرفی بزنم؛ بخونم و بخونم و بخونم...
یه سلامی هم بکنم به خواننده های خاموشم :) درسته من تا حدی درکتون می کنم ولی نمی خواید روشن بشید آیا؟!
یکی از رایج ترین مشکلات پکیج های دیواری، خاموش شدن آنها به صورت ناگهانی است. ممکن است این اتفاق هر چند دقیقه یکبار و یا چند ساعت یکبار اتفاق بیوفتد.
علت خاموش شدن پکیج به صورت خود به خود، به وجود چندین سوئیچ ایمنی برمی گردد که در صورت بروز مشکل و ایراد در کارکرد پکیج فعال شده و برای جلوگیری از بروز حوادث خطرناک همچون انفجار و آتش سوزی پکیج را بلافاصله خاموش می کنند. اما علت خاموش شدن ناگهانی پکیج را می توان یکی از موارد زیر قلمداد کرد:

یکی دی
خدمات فنی مهندسی گیل سرما
نمایندگی مجاز کولرهای گازی گری در رشت
بمدیریت مهندس صفری نژاد
09111376298
خاموش شدن کولر گازی گری gree می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. یکی از این موارد مشکلات برق کشی و سیم کشی ساختمان و یا کولر است. از نبود اتصالی ها و فیوزهای سوخته در سیستم کولر خود و کل ساختمان مطمئن شوید. تنظیمات ترموستات یکی دیگر از دلایل این مشکل است. برخی از ترموستات ها بصورت خودکار روشن و خاموش می شوند و گاهی در صورتی که دما را بر روی اعداد خیلی ب

خبر خوب اینکه بالاخره امروز شمعک بخاری خونه‌مون هم خاموش شد و خبر بد اینکه، فعلا باید سر جاش بمونه تا آخر هفته‌ی بعد که مثلا قراره بارون بیاد، دوباره روشن بشه!

امشب من به آقای می‌گفتم مامان اجازه‌ی روشن کردن کولر رو صادر کردن :)) [این از معجزات باری‌تعالی است که این وقت سال ما کولر روشن کنیم] آقای هم با خنده گفتن آره دیگه، اجازه‌ی خاموش و روشن کردن کولر و بخاری دست مامانتونه دیگه :))
مامان از اون طرف گفتن پس چی؟ اصلا شما به کارای من چیکار 
نکات ضروری قبل از روشن کردن پکیج دیواری بوتان
1. تست گازبندی: از عدم نشتی لوله های مربوط به گاز و رگولاتور گاز اطمینان حاصل نمایید.
2. هواگیری: در داخل دستگاه پکیج و سیستم بوتان هیچگونه هوایی نباید وجود داشته باشد، درصورت وجود هوا، اقدام به هواگیری از سمت رادیلاتوورکنید.
3. کنترل عملکرد درست پتانسیومر: دمای شوفاژ را کنترل کرده و مطمئن شوید که مشعل به موقع خاموش و روشن می شود.
4. کنترل دمای آب گرم مصرفی: کنترل کنید که دمای آب مصرفی در ابتدای روشن ک
جهت بررسی تفاوت کولر گازی اینورتر (کم مصرف) و معمولی ابتدا باید نحوه عملکرد این دو کولر را مورد  بررسی قرار داد. در مقایسه تفاوت کولرگازی اینورتر و معمولی باید توجه داشت که این دو کولر در سیکل مکانیکی و برودتی کاملا شبیه هم می باشند و فقط در مدار الکتریکی با هم تفاوت دارند.
در مدار الکتریکی کولر گازی معمولی از یک ترموستات استفاده شده که به صورت دیجیتال ( قطع و وصل) عمل میکند. این ترموستات دمای هوای برگشتی از فضای مورد نظر را سنجش و با رسیدن دما
ساعت 8 صبح ماه رمضان کلاس جبرانی گذاشته بودند با یک استاد حساس به همه چی!
خیلی ها این اواخر دیگر فقط به نیت حذف نشدن می آمدند. بچه ها بدو بدو خودشان را به کلاس استاد حساس می‌رساندند. هرکسی وارد می‌شد، به عنوان اولین حرکت، سر می‌چرخاند به سمت فنکوئل خاموش و با دیدن چهره پوکر استاد و کتی که در آن گرما به تن کرده بود، بدون هیچ اعتراضی می‌نشست سر جایش. تا اینکه استاد ترمومتر را درآورد و شروع کرد به لحاظ علمی اثبات کردن اینکه الان هوا خوب است و آدم
ساعت 8 صبح ماه رمضان کلاس جبرانی گذاشته بودند با یک استاد حساس به همه چی!
خیلی ها این اواخر دیگر فقط به نیت حذف نشدن می آمدند. بچه ها بدو بدو خودشان را به کلاس استاد حساس می‌رساندند. هرکسی وارد می‌شد، به عنوان اولین حرکت، سر می‌چرخاند به سمت فنکوئل خاموش و با دیدن چهره پوکر استاد و کتی که در آن گرما به تن کرده بود، بدون هیچ اعتراضی می‌نشست سر جایش. تا اینکه استاد ترمومتر را درآورد و شروع کرد به لحاظ علمی اثبات کردن اینکه الان هوا خوب است و فیز
خاموش کننده دستی به وسیله ای گفته می شود که برای مبارزه با آتش سوزی طراحی و ساخته شده است و با حداکثر ۱۴ کیلوگرم یا ۱۴ لیتر ظرفیت مواد خاموش کن، یک نفر به راحتی قادر به حمل و استفاده از آن باشد. انواع بزرگتر این وسایل به روی چرخ - ارابه یا خودرو قرار داده می شود و یا به طور ثابت در اماکن نصب می گردد. خاموش کننده های دستی برای استفاده در شرایط اضطراری با این هدف که بتوانند در مراحل اولیه شروع آتش سوزی از گسترش آن جلوگیری و آتش را خاموش نماید ساخته
این تصمیم سیزده سالگی منه!احساسی؟نه،نبود.هنوز هم‌ معتقدم که نبود.عقلانی بود.ولی عقل من اون روزا چی با خودش فکر کرد؟به من چی گفت که قانعم کرد؟یادم نمیاد.شایدم همون موقع ها از ذهنم پاکش کردم تا دیگه هیچ وقت یادش نیفتم.کی می‌دونه که به خاطر آینده نگری بوده یا نه؟عقل و منطق که شما انقدر تعریفشو می‌کنین و‌حتی احساس-که نباید دخیل می شد و شد-به جایی نرسیدن.شاید باید یه قرصی یا یه وِردی یا یکی از همون راهکار های احمقانه‌تون بهم بدین که چراغ حس دوس
کیهان کلهر، قطعه‌ی آخری که در کنسرتش زد همان قطعه‌ی معروف «شهر خاموش» بود. بلندگو را دستش گرفت و با همان لحن خودمانی خودش برایمان گفت که این قطعه را به قربانیان بمباران شیمیایی حلبچه تقدیم می‌کند. بعد ادامه داد که وقتی خبر آن بمباران را می‌شنود به شدت غمناک می‌شود و بعد تصمیم می‌گیرد چنین قطعه‌ای را بسازد. گفت قطعه با ریتم پایینی آغاز و سپس آرام آرام اوج می‌گیرد. دقیقا شبیه جهان هستی. ما با غم‌هایی که به سویمان می‌آیند غمگین می‌شویم، ج
شیخ را دیدم با صورتی نورانی، با دایره ای به رنگ قهوه ای روشن در وسط پیشانی. پرسیدم: "مولانا! این چه حالت است که می بینم؟ مگر همیشه نفرموده اید از ریا اجتناب کنیم؟". گفت: "چرا! فرموده ام و باز هم می فرمایم!". گفتم: "پس این گودی جبین بر آن روی روشن چیست که مثال دهانه های موجود بر روی ماه(!)، عقل و دین از مریدان به یغما می برد؟!". گفت: "خاموش باش! تظاهری در کار نیست. این نورانیّتی که تو می بینی، اثر کرم سفیدکننده است؛ لیکن چون سجده با آن صحیح نبود، دایره ای ر

1- هرگز سیگار نکشید و اگر می کشید ، نیمه آخر آن را هیچ وجه نکشید.
2- در حمام هیچگاه مستقیما زیر دوش آب گرم نفس نکشید. کلر یک قاتل تدریجی است.
3- هنگام شارژ موبایل ابتدا شارژر را به گوشی وصل کنید و سپس آن رابه برق وصل کنید. بهتر است موبایل خاموش باشد.
4- چای بیشتر از یک روز مانده را اصلا ننوشید.
5- هنگام روشن کردن کولر اتومبیل خود ابتدا به مدت حداقل 5 دقیقه پنجره ها را باز بگذارید و در پمپ بنزین ها کولر را خاموش نمایید.

ادامه مطلب

دیشب داشتم به مقوله مرگ فکر میکردم !  اینکه چطوری می میرم و بمیرم راضیم :))
 اینقدر فکر کردم در نهایت به دو نتیجه رسیدم یکی اینکه خیلی خوبه خودمون خبر نداریم با چی می میریم؟ چطوری می میریم ؟! 
دو اینکه به خدا گفتم خدایا آخر و عاقبت مو ختم بخیر کن!
 دم مردن  با آبرو از این دنیا بریم ! 
حالا هر جور که جناب عزرائیل و فک و فامیلش خواستند جون منو بگیرن بگیرن :))) 
ولی در آخر به عزراییل گفتم خداوکیلی تو خواب جون منو ازم نگیر لطفا :دی

++   
نگین چرا به
با اینکه هوای گرم تابستان عرق از پیشانی هر کسی راه انداخته اما باز هم بسیارند رانندگانی که همچنان ترجیح می دهند از گرما خفه شوند اما کولر ماشین را روشن نکنند.
دلیل این کار هم واضح است، میگویند مصرف سوخت بالا میرود!
اما کارشناسان معتقدند که روشن بودن کولر انرژی بسیار کمی مصرف می کند و نیازی به خاموش کردن آن نیست.
اینگونه افراد از طرفی این موضوع هم نادیده می گیرند، که وقتی کولر خاموش است و به جایش شیشه ها بازند، جریان هوایی که به داخل ماشین می آ
ترازو محک
پرینتر ترازو محک یکی از لوازم جانبی ترازوی محک است که جهت اتصال به ترازوی محک بدون پرینتر مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه جانبی در کنار ترازوی دیجیتال قرار می گیرد و فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد . در اینجا شما را با مشخصات و ویژگی های چاپگر ترازو محک آشنا می کنیم :- کاغذ چاپگر :کاغذ مورد استفاده در چاپگر ترازوی محک از نوع حرارتی با عرض 57 میلیمتر است .- قرار دادن کاغذ در چاپگر :1. درپوش چاپگر را بردارید تا به هد آن دسترسی داشته با
اگر مزه ی قهوه د دستگاه قهوه جوش به دلیل گرفتن جرم، عوض شود و شوینده های آماده نیز در اختیار نباشد می توان از سرکه معمولی استفاده کرد و مراحل زیر را برای تمیز کردن دستگاه انجام داد.
۱- باید هر گونه قهوه باقی مانده داخل دستگاه را خارج و سبد دانه های قهوه و صافی را خالی کرد.
۲- ابتدا باید جای مخصوص قهوه را با آب سرد شست و آن را با یک پیمانه سرکله سفید و دو پیمانه آب پر کرد.
۳- سپس باید سرکه و آب را داخل مخزن قهوه ساز ریخت و دستگاه را روشن کرده، بعد از ی

در این پروژه علاوه بر نمایش دما و رطوبت به صورت آنی امکانات زیر تعبیه شده است:

1- امکان تنظیم دما و رطوبت : دو رله و خروجی های آن ها به این منظور تعبیه شده است که با رسیدن دما و رطوبت به مقدار تنظیم شده رله ها بسته به نوع کاربرد خاموش یا روشن میشوند . دو led قرمز و سیز هم حالت روشن یا خاموش بودن رله ها را نمایش می دهد(بنا به استفاده خروجی رله دما را می توان به هیتر یا فن و خروجی رله رطوبت را می توان به رطوبت ساز متصل نمود تا بتوان دما و رطوبت محیط دل
کاربران
گوشی های موبایل ممکن است با برخی مشکلات از جمله روشن و خاموش شدن پشت سر
هم گوشی حتی زمانی که باطری گوشی پر است مواجه شوند که این به ظاهر بی
دلیل روشن و خاموش شدن پشت سر هم گوشی اتفاق ازار دهنده ای برای صاحبان
گوشی موبایل است . دلیل روشن و خاموش شدن گوشی موبایل میتواند موضوعات
مختلفی باشد.
اولین کاری که وقتی گوشی
شما مدام روشن و خاموش شد باید انجام دهید این است که باطری گوشی را چک
کنید که درست در جای خود قرار بگیرد ممکن است یک حرکت با
تست قطعات و برد معیوب و تعمیر آن، تعمیر برد های اصلی و فرعی، تعمیر منبع
تغذیه دستگاه، عیب یابی دستگاه هایی که خاموش شده و روشن نمی شوند، رفع
مشکل داغ کردن دستگاه بعد از چند دقیقه جوشکاری، رفع مشکل چسبیدن الکترود ،
عیب یابی تخصصی برد ترانس، رفع مشکلات سوییچینگ اینورتر، برطرف کردن مشکل
روشن شدن چراغ های خطا …
بشقاب های سفره پشت بام: کتابی که روشن می کند ذهن های خاموش را.
بشقاب های سفره پشت بام : محسن عباسی ولدی
معرفی:
سوال داشت… آمد خدمت امام صادق(علیه السلام) عرض کرد: آقا چرا شیطان فقط سراغ ما شیعیان می آید وما را گمراه می کند؟امام فرمودند: “خانه ایی است که دو اتاق دارد یکی پر از جواهرات واتاق دیگر پر از وسایل شکسته وخراب .اگر دزدی بیاید به کدام اتاق میرود؟” عرض کرد: به اتاق جواهراتفرمودند: شیعیان ما چون جواهراتند، به این دلیل است که  شیطان به سراغ

HPE ProLiant DL380 Gen9 Server : پاک کردن NVRAM، فعال کردن ROM اضافه، سویج بین بوت مدهای Legacy و UEFI
در جریان عیب یابی ممکن است پاک کردن NVRAM سرور یا فعال کردن ROM اضافه یا سوئیچ بین بوت مدهای مختلف نیاز شود.
در جریان عیب یابی ممکن است لازم باشد برای پاک کردن NVRAM سرور یا فعال کردن ROM خالی باشد یا سوئیچ بین حالت بوت
1. ممکن است مراحل زیر برای پاک کردن NVRAM با استفاده از سویچ نگهداری سیستم موجود بر روی برد سیستم انجام شود
سرور را از رگ خارج کنید، پنل دسترسی را حذف کنید و سو
ظاهرا در ساری مراسم سوگواری برای کشته شدگان فاجعه سقوط هواپیمای اوکراینی برگزار شده بود و مردم آمده بودند شمع روشن کرده بودند. مامورین هم ریخته بودند تا شمع ها را خاموش کنند.
مامور گفت : برید سر قبرش شمع روشن کنید
زن جواب داد : قبر داره مگه ؟ کدومشون قبر دارن ؟
مامور تشر زد : همه!
حالا که فکر میکنم میبینم بیراه هم نمی گفت. همه قبر دارند اینجا. یکی شرافتش را به خاک سپرده ، دیگری چشمانش را ، یکی گوش هایش ، آن یکی وجدانش ، پیرمردی جوانیش ، جوانی امید

دارد صدایت می زنم... بشنو صدایم را! 
بیرون بکش از زندگی و مرگ! پایم را 
داری کنار شوهرت از بغض می میری 
شب ها که از درد تو می گیرم کجایم را 
هر بوسه ات یک قسمت از کا/بوس هایم شد 
از ابتدا معلوم بودم انتهایم را 
در هر خیابان گریه کردم، گریه من را کرد! 
شاید ببیند شوهر تو اشک هایم را 
هیچم! ولی دارم عزیزم «هیچ» را از تو 
مستیم از نوشابه ی مشکی ست یا از تو؟! 
دارم تلو... دارم تلو... از «نیستی» مستم 
حالا «دکارت» مسخره ثابت کند «هستم»! 
«بودم!» بله! مثل ج
روشن کردن پکیج بوتان
رنگ های نمایشگر پکیج دیواری بوتان در پکیج های ونزیا و اپتیما
1-رنگ سبز
سبز ثابت روشن : دستگاه به طور منظم کار می کند و مشعل روشن است
سبز چشمک زن :۱ثانیه روشن – ۵ثانیه خاموش : دستگاه در حالت آماده بکار است و شعله وجود ندارد.
۰٫۵ثانیه روشن – ۰٫۵ ثانیه خاموش : به علت رسیدن دمای اب به دمای تنطیمی یا بروز اشکال در عملکرد دستگاه مشعل موقتا خاموش و سیستم های داخلی نیز در انتظار فراهم شدن شرایط لازم برای کارکرد عادی می باشند.اگر از
ساعت 4:24دقیقه ی صبح دوستم ک از torentoاستوری گذاشته و رنگ موی جذابش 
و منم روی تختم دراز کشیدم و دارم تک ب تک ستاره های روشن رو میخونم و 
دونه دونه خاموش میشن
زندگی هنوزم زیباست؟ نه؟
زیباست با همه اختلاف که نه با همه ی شکاف های طبقاتیش
ما در این مقاله به بررسی تمام علت های  خاموش روشن شدن تلویزیون ال جی می پردازیم . طی چند سال اخیر ، شاهد  مواردی از  ضعف در طراحی و تولید محصولات ال جی بوده ایم . خاموش روشن شدن تلویزیون ال جی به این شکل دیده می شود که ، در ابتدا تلویزیون روشن شده و پس از نمایش لوگوی ال جی مجددا خاموش می شود . به این حالت ، در اصطلاح تعمیر تلویزیون reboot شدن گفته می شود.
معمولا در بیشتر موارد مادر برد یا مین برد دستگاه دچار نقص شده است . برای تعمیر  . باید به این نکته
آیا تاکنون از
ورود یک لامپ حبابی به تاریخ شنیده اید ...؟ این یک شوخی نیست، بلکه در غرب
جهان، به طور خاص در لیورمور کالیفرنیا، یک لامپ کم نور وجود دارد که
اکنون ۱۱۸ سال در حال سوختن است. به عبارت دیگر، تنها لامپی در تاریخ است
که تا این اندازه روشن مانده و برای مدت زمانی طولانی در تاریخ کار می‌کند.
تا جایی که به «افتخار» شهر و نماد مهمی در آن تبدیل شده است.
از زمان روشن شدن لامپ در سال ۱۹۰۱ میلادی تاکنون، لامپ شهر روشن بوده و
در طول ۲۴ ساعت هر رو
در این نوع خاموش کننده تعداد زیادی از عیوب دستگاهای سودا اسید برطرف گردیده است .
بیشترین ظرفیت آن دو گالنی و مشخصات فنی آن عینة مشابه خاموش کننده سودا اسید می باشد.
حداقل مدت تخلیه آن ۶۰ ثانیه است .
در شرایط عادی و شارژ کامل آن ۹۵٪ ( درصد ) خاموش کننده باید تخلیه گردد.
برای تامین فشار مورد نیاز در این خاموش کننده از گاز CO2 تحت فشار که در یک سیلندر کوچک ذخیره شده و در داخل بدنه قرار می گیرد استفاده می شود.
مقدار گاز این کارتریجها ( حدودأ ۵۷-۵۵ گرم ) گ
از دلایل روشن نشدن جاروبرقی وقتی مطمئن هستید که دوشاخه را به منبع برق وصل کردید می توان به موارد زیر اشاره کرد :

- پر بودن کیسه دستگاه یا گرفتگی لوله خرطومی آن که باعث گرم شدن دستگاه شده و در بعضی از دستگاه ها به صورت خودکار دستگاه را خاموش نگه می دارد

- سوختن فیوز دستگاه

- سوختن موتور دستگاه

ادامه مطلب
سلام. پادکستی که قولش رو داده بودم آماده شد. تلاشمو کردم طوری باشه که بعد گوش دادنش، حس خسران نکنین. یه مقدار درگیر کار بودم و سعی کردم تا جای ممکن با کیفیت خوب آماده بشه ولی یه خورده عجله‌ای شد. لطفا اگه گوش کردین حتما حتما نظر بدین. چه روشن چه خاموش چه نیمه‌روشن. چه قهر چه آشتی. خیلی ممنون.
+پادکست سنجاق
بسم الله الرحمن الرحیم
آیا تاکنون برای شما هم پیش آمده است که اینترنت ADSL تان قطع و وصل شود و چراغ اینترنت مودم تان چشمک زن شده یا خاموش و روشن شود؟ خوب است بدانید که این مشکلِ بسیاری از کاربران اینترنت ADSL است که در این مقاله سعی کرده ایم راه های رفع آن را شرح دهیم.
با بالا رفتن سرعت اینترنت در کشور و آزاد شدن پهنای باند برای شرکت های ارائه دهنده ی اینترنت ADSL ، مشاهده شده است بسیاری از کاربران اینترنت های پرسرعت (2 مگابیت بر ثانیه به بالا) دارای ق
سلام.این مطلب برای کسایی هستش که تازه کامپیوتر خریدن
خوب بریم سر اصل مطلب ...کیس کامپیوتر که تمام قطعات داخلشه جلوش دو تا دکمه داره
2= دکمه کوچیک که دراصل بهش میگن دکمه restart که برای خاموش کردن لحظه ای جریان برق برد مادر برد استفاده میشه 
1=و یک دکمه بزرگ که در اصل بهش میگن دکمهpower که برای روشن کردن کامپیوتر استفاده میشه
در اولین گام شما باید از وصل بودن سیم های کامپیوتر به مانیتور و برق شهری اطمینان خاطر داشته باشین دکمه ی پشت کیس باید روشن باشه
نمایش اطلاعات سروری که در آن برنامه VirtualBox در حال اجرا می‌باشد
vboxmanage list hostinfo
نمایش لیست وی ام های موجود در سرور
vboxmanage list vms
نمایش لیست وی ام های موجود در سرور با اطلاعات کامل
vboxmanage list vms --long
نمایش لیست وی ام های روشن در سرور
vboxmanage list runningvms 
نمایش لیست وی ام های روشن در سرور با اطلاعات کامل
vboxmanage list runningvms --long
نمایش تمامی اطلاعات یک وی ام برحسب نام یا uuid
vboxmanage showvminfo {UUID}
روشن کردن یک وی ام در حالت headless
vboxheadless --startvm {UUID}
توقف در وضعیت یا pause  یک وی ا
امشبی که‌ خانه‌ی موسی بن جعفر روشن است
آسمان عرش هم چندین برابر روشن است
بضعه‌ی طاهاست این مولود شیرین و ملیح
که به یُمنِ مَقدمش‌ چشم پیمبر روشن است
جلوه فرموده علی دوم از آل علی
بی‌گمان امشب دل اولادِ حیدر روشن است
چشم ظاهر را ببند و چشم باطن باز کن
تا ببینی پهنه‌ی گیتی سراسر روشن است
نورباران است صحن از همت خدام او
این‌حرم‌ این‌روزها یک جور دیگر روشن است
چشم‌های زائران را خوش نوازش می‌کند 
چون‌چراغ گنبدش با نور کوثر روشن است
در قیاس
برای سرویس کولر گازی قبل از هر کاری برق کولر گازی رو قطع کنید تا خطری شما رو تهدید نکند و با خیال راحت کارتان را ادامه بدهید
برای قطع کردن برق کولر گازی بسته به نوع کولر دو راه دارید

دوشاخه کولر گازی را از کنار پنل از برق بکشید
فیوز برق کولر گازی را از جعبه‌فیوزی که معمولاً داخل آشپزخانه یا کنار درب ورودی است رو قطع کنید اگر تعداد فیوزها زیاد است و نمی‌دانید کدام فیوز مربوط به کولر گازی شماست کولر خود را روشن کنید و یکی‌یکی فیوزها رو قطع ک
باید به بعضی ها گفت که لطفا و خواهشا کارها و رفتارهای خودتون رو به روشن فکری نسبت ندید.باید به این بعضی ها گفت که ارزش این کلمه رو پایین نیارید لطفا.اول یاد بگیر روشن فکر یعنی چی،یاد بگیر چه طور باید روشن فکر بود بعد بگو من روشن فکرم.بعد این صفت ارزشمند رو به خودت نسبت بده.
نوع عیب
علت خرابی
روشن نشدن خودرو
1 – سوئیچ اینرسی : ممکن است دراثر ضربه شدید به خودرو ( مانند دست انداز) عمل کرده باشد. 2 – سنسور دورموتور ممکن است خراب باشد یا براده به نوک آن چسبیده باشد. 3 – پمپ بنزین ( فیوز – سیم کشی – پمپ بنزین ) 4 – رله اصلی دوبل : دراین حالت چراغ چک پشت آمپر نداریم . ولی اگر رله بنزین ایراد داشته باشد چراغ چک داریم 5 – گیرکردن شافت استپر موتور 6 – با دیاگ چک شود دمای آب چند درجه است ( مثلاً اگر 40- یا 215+ را نشان دهد فشنگی آب یا
مانند بسیاری از وسایل کولر گازی اجنرال هم دچار مشکل و عیب می شود. مثلا ممکن است یک دفعه روشن نشود. در این مقاله سعی کرده ایم به بررسی 12 علت روشن نشدن کولر گازی جنرال بپردازیم. پس با ما همراه باشید.
بررسی 12 علت روشن نشدن کولر گازی جنرال
1- وجود اتصالات برقی در کولر گازی
اتصالات برقی همیشه شایع ترین مشکل و علت روشن نشدن کولر گازی جنرال است. تشخیص و رفع این مشکل بسیار اهمیت دارد. اگر کولر خاموش و روشن می شود، حتما اتصالات خانه را چک کنید تا از صحی
هفته آینده کلاسی دارم که نیاز به لپ تاپ داره و یک ارائه مهم دارم و در حالیکه سایت دانشگاه به مدت ده روز تعطیله لپ‌تاپم هم یک دفعه پیام داد گفت در خطره و بی هوا خاموش شد و حالا روشن نمیشه. قلبم فشرده شده. سعی میکنم به خودم مسلط باشم. هر وقت تو گوگل دنبال راه‌حل می‌گردم یاد خاطرات خرابی دستگاه‌های قبلی می‌افتم و دهانم تلخ می‌شود. خراب شدن لپ تاپ مثل یه دفعه مریض شدنه. وقتی اتفاق میافته یک دفعه قدرشو میدونی یک دفعه به گذشته ها و راحتی که داشتی
کار با برد آردوینو و ساخت پروژه بخشی از لذت های الکترونیک است، ساخت چراغ راهنمایی رانندگی با آردوینو یک پروژه ساده و در عین حال جذاب است.
به نظر شما ساخت یک چراغ راهنمایی رانندگی واقعی به چه صورت است؟
برای یادگیری و پیاده سازی این پروژه جذاب، فیلم زیر را تماشا کنید.
آموزش ساخت چراغ راهنمایی رانندگی با آردوینو (بخشی از بسته جامع BEE)
وسایل مورد نیاز پروژه ساخت چراغ راهنمایی رانندگی با آردوینو
3 عدد led به رنگ های سبز، زرد و قرمز
یک سون سگمنت
آردو
چراغ هشدار سیستم شارژ که به چراغ دینام مشهور است معمولا با نماد باتری یا نوشته های ALT  یا   GENمشخص می شود. اگر چراغ دینام روشن شود به این معنی است که سیستم برق خودرو دیگر توسط دینام تامین نمی شود. کار نکردن دینام به ندرت منجر به آسیب جدی به موتور می شود و بین این سه چراغ بزرگ هشدار تنها چراغی است که بیشترین زمان برای عملکرد صحیح و نجات باتری را به راننده می دهد. به طور کلی در روز راننده حداقل 20 دقیقه فرصت دارد تا قبل از اینکه ولتاژ به نقطه ای افت
چراغ هشدار سیستم شارژ که به چراغ دینام مشهور است معمولا با نماد باتری یا نوشته های ALT  یا   GENمشخص می شود. اگر چراغ دینام روشن شود به این معنی است که سیستم برق خودرو دیگر توسط دینام تامین نمی شود. کار نکردن دینام به ندرت منجر به آسیب جدی به موتور می شود و بین این سه چراغ بزرگ هشدار تنها چراغی است که بیشترین زمان برای عملکرد صحیح و نجات باتری را به راننده می دهد. به طور کلی در روز راننده حداقل 20 دقیقه فرصت دارد تا قبل از اینکه ولتاژ به نقطه ای افت
امتحان زبانمو ۲۰ شدم :))
تمام طول کارشناسیم یه دونه ام ۲۰ نداشتم خخخ
اینم فک کنم اولی و اخریش باشه طی دوده تحصیلی حاضر
به هر حال نمره مهم نیست مهم فهمه که اونم تو دانشگاه اتفاق نمیافته!!
ولی حیف پیشنیاز بود 

در جهت حفظ منابع طبیعی از سوالات و پاور و ... پرینت نگرفتم حالا کامپیوتر عزیز زغالیمو ک روشن میکنن بعد از اندک زمانی بوی سوختنی میده و خاموش میشه
۲ فراموش می کنید که چراغ های خود را روشن یا خاموش کنید.
با وجود سنسورهای حرکتی ، اگر می خواهید چراغ ها زودتر روشن شوند، بایستی در نظر بگیرید که سنسور حرکتی خود را در گوشه ای نزدیک به قسمت جلوی ساختمان نصب کنید.
برای گزینه های بیشتر، می توانید یک سوئیچ Override را وصل کنید تا بصورت دستی چراغ ها را روشن و خاموش کنید.
برای کنترل چراغهای بیرونی نیز می توان یک فتوسل یا تایمر خودکار نصب کرد تا در زمان های مشخص روشن و خاموش شوند. فوتوسل ها باید در بهترین ز
✅خواب زمستانی ویندوز حالتی میباشد که به‌وسیله‌ی آن سیستم کاملأ خاموش میشود با این تفاوت که تمامی برنامه‌ها و فایل‌های اجرایی تحت ویندوز به همان حالت باز در حالت اجرا بر روی سیستم باقی می‌مانند و شما با روشن کردن مجدد رایانه ی خود میتوانید به ادامه ی کارهای خود بپردازید.
ادامه مطلب
کنترلر دستگاه جوجه کشی به عبارتی یک مغز متفکر برای کنترل پارمترهای دما،رطوبت،چرخش تخم و بسیاری از اپشن های جانبی است.یک کنترلر جوجه کشی مثل یک ای سی یو در ماشن های انژکتور است.که بدون این ای سیو ها عملکرد ماشین های انژکتوری بی معنا خواهد بود.همانطوری که گفته شد یک کنترلر دستگاه جوجه کشی برای پرامترهای مهم دما و رطوبت و چرخش تخم و تهویه استانداردو برخی اپشن های جانبی که به ان پرداخته می شود.
کنترل دما 
برای  دما کنترلر همانند یک ترموستات تما
محققان اولین سری تلویزیون نامرئی OLED با وضعیت خاموش کاملا شفاف را تولید کردند در نمونه نخست تلویزیون نامرئی از فناوری LED جهت تشکیل تصویر استفاده شده است. مشکل اصلی سری نخست این تلویزیون شفافیت ناقص صفحه نمایشگر در وضعیت خاموش بود. محققان با طراحی مجدد پنل و استفاده از فناوری OLED نه تنها کیفیت تصویر را افزایش دادند بلکه با خاموش شدن تلویزیون، نمایشگر به یک شیشه کاملا شفاف تبدیل می شود تلویزیون نامرئی در نگاه اول درست شبیه یک شیشه معمولی است،
نحوه انتخاب درست فن یا هواکش برای دستشویی و حمام(مصارف خانگی ) هواکش لوله ای
نحوه انتخاب درست فن (هواکش) برای دستشویی و حمام ) مصارف خانگی )
برای تهویه مناسب هوای حمام و دستشویی بایستی به نکات زیر توجه نمود
تعیین نوع کاربرد  هواکش  دستشوی ،حمام ، ترکیب حمام و دستشویی
به عنوان مثال ترخ تهویه هوا برای حمام 11 تا 15 بار حجم هوا حمام در ساعت است .دفعات  تعویض هوا  در ساعت همان نرخ جابجایی هوا است که  بر اساس ابعاد حمام یا دستشویی حاصل می شود . با احتس
رفع مشکل لنز دوربین دیجیتال
1-  روش باتری
یکی از عللی که سبب بروز مشکل لنز دوربین دیجیتال می‌گردد، ضعیف بودن باتری‌های دستگاه و یا درست جا نگرفتن آنهاست. از همین رو توصیه می‌ شود باتری ‌های دوربین را چک کرده و از سالم بودن آنها مطمئن شوید. توصیه می ‌شود برای رفع اشکالات مرتبط با باتری دوربین، دوربین را در حالت shooting/recording  قرار دهید و باتری را از دوربین خارج کنید.
پس از این کار، چند دقیقه صبر کنید و دوباره باتری را درون دوربین قرار دهید. دورب
جان ماکسول  میگوید " 
به خاطر بسپار " ... زندگی بدون چالش؛ مزرعه بدون حاصل است. 
تنها موجودی که با نشستن به موفقیت می رسد؛ مرغ است.
زندگی ما با " تولد" شروع نمی شود؛ با "تحول" آغاز میشود. 
لازم نیست "بزرگ " باشی تا "شروع کنی"، شروع کن تا بزرگ شوی ...  باد با چراغ خاموش کاری ندارد
 اگر در سختی هستی بدان که روشنی...
سلام.این مطلب برای کسایی هستش که تازه کامپیوتر خریدن
خوب میریم سر اصل مطلب که درباره روشن کردن کامپیوتره در اولین مرحله شماباید از اتصال سیم به پشت کیستون اطمینان خاطر داشته باشین.......شاید براتون سوال شه کیس چیه؟؟؟کیس جایی که تمام قطعات سخت افزاری دستگاه شما مثل (مادربرد.رم.هارد و....) داخلش قرارداره.
جلوی کیس دوتا دکمه قرارداره......
1=یک دکمه برای خاموش کردن لحظه ای جریان برق مادربرد..برای راه اندازی مجدد
دکمه ی کوچیک که در اصل بهش میگیم (restart)

میانبر صفحه کلید چیست؟
میانبر صفحه کلید مجموعه ای از یک یا چند کلید است که در یک نرم افزار یا یک سیستم عامل از یک فرمان فراخوانی می کند.
آنها معمولاً وسیله ای جایگزین برای فراخوانی دستوراتی هستند که در غیر این صورت فقط از طریق یک منو ، ماوس یا رابط کاربری قابل دسترسی خواهند بود. این میانبرها می توانند با کاهش توالی های ورودی به چند ضربه کلید ، عملیات مشترک را تسریع کنند.

این میانبرها می توانند روشی آسان تر و سریع تر برای استفاده از برنامه
چهار تا مهندس برق، مکانیک، شیمی و کامپیوتر با یه ماشین در حال مسافرت بودن که یهو ماشین خراب میشه. خاموش میکنه و دیگه هر چی استارت میزنن روشن نمیشه.
میگن آخه یعنی چی شده؟
مهندس برقه میگه: احتمالاً مشکل از مدارها و اتصالاتو سیم کشی هاشه.

ادامه مطلب
روشن کردن دستگاه پکیج دیواری
قبل از روشن نمودن دستگاه رعایت نکات زیر الزامی است:
• پکیج باید دارای دودکش مناسب باشد. وجود دودکش مناسب ایمنی و کار صحیح دستگاه را تضمین می نماید. بدون دودکش مناسب هیچ پکیجی نباید نصب و یا راه اندازی شود.
• پرآب بودن دستگاه (پکیج، لوله کشی ها و رادیاتورها)
• جهت پرآب نمودن دستگاه، شیر پرکن را باز کرده و زمانیکه مانومتر فشار دستگاه را روی عدد 1 نشان داد، آن را می بندیم. سپس رادیاتورها را هواگیری کرده و با پایین آم
این بخاری ها از چهار بخش کلی تشکیل میشوند:
سیستم و برد هوشمند
سیستم گاز رسانی هوشمند
کوره ی اشتعال
فن و موتور
درون کوره یک مشعل کوچک قرار دارد که با شروع به کار بخاری گاز را مشتعل میکند و باعث گرم شدن کوره میشود فن و موتور هوای محیط را از پشت بخاری به محوطه ی کوره رسانده که باعث گرم شدن هوا میشود و از پنجره ی جلوی بخاری به بیرون پرتاب میکند. وقتی دمای محیط به درجه ی تنظیم شده رسید شعله بخاری کاهش پیدا میکند و دور موتور فن آهسته میشود که باعث صرف
گفتم از آتش عشقت ، که مرا سوزاندهکان منی برده و خاکستر آن جا ماندهگفتم از نور دو چشمت که به راهم اوردمطلع شعر مرا ، بیت تو زیبا کردهگفتم از ساغر ساقی ، که به جانم میریختمستی ی هر شب ما ، ذکر تو بر پا کردهگفتم از حال خوشم ، شور سماعی خاموشپر شدن از خود و هر چیز که او پر کرده
به نام "او"

آمدم خودم را قربانی کنم که جبران کنم...

که نگذارم کسی کاری که من کرده ام را بکند...

خودم را تندیسی کرده ام از عبرت... که دیگران شبیه من نشوند...

به او گفتم نکن... چیزی هست در جهان که اگر خاموش شود دیگر هیچ شادی ای را احساس نخواهد کرد..

و کاش خاموش نمیشد...

تمام شد... باید تمام میشدم...

"مسافر"
می دونم دردم چیه..دلم تنگ شده ....برای همه چی ...همه چی یعنی حتی دعوا کردن هاش ..تو روانشناسی شاید به ادمی مثل من بگند بیمار ..اما راستش دیگه مدت ها است حوصله مشاوره ها را ندارم. اصلا دلم یه رمال می خواهد که ته یه فنجون نگاه کند و بگوید ته این زندگی کی تمام میشه.
دیشب ۱۰ برق ها خاموش کردم . چهار صبح بیدار شدم ..دست کشیدم روی تخت ..یاد بچگی هام افتادم که عروسک ام روی تخت بود ..دیشب دلم خواست کسی بغلم کنه ...یا کسی را بغل کنم ..بغض کردم ..دلم تنگ شده ..
پستاى قبلى همه یه بازدید و پنج تا و سه تا... بعد یهو این قبلیه ٢٩ تا! چرا؟
خیلى جالبه که من توى ایران مینویسم و اینهمه IP خارجى! همتون با فیلترشکن میاید؟ چرا؟ منم باید با فیلترشکن بیام وبلاگاتون؟
از رومانى آخه کى میاد وبلاگ من به جز یه فیلترشکن زیبا؟٦٠ درصد اونایى که میان اینجا از کشور دوست و همسایه آمریکان! جل الخالق!
اینکه نوشته سیستم عامل فلان یعنى از کامپیوترشون میان؟ یعنى میرن کامپیوتر رو روشن میکنن واسه دیدن وبلاگ؟ آهان لپ تاپ هم میتونه ب
آسمان رو به تاریکی می رفت. چراغ پشتی قرمز رنگ‌ِ ماشین ها، روشن شده بود و جاده ها هم پر از ازدحام. تنها صدایی که در داخل تاکسی می آمد، صدای ترانه ای شاد بود و من، در عالم هپروتی بودم که ناگهان، مؤذن زاده ی اردبیلی، از گلدسته ی گوشی یک مسافر، بانگ اذان مغرب را سر داد. نوای اذان، همراه با آن ترانه ی شاد، وصله ی ناجوری بود. به همین خاطر مسافر، با عجله گوشی اش را خاموش کرد و مؤذن زاده هم دیگر نخواند. شاید هم مسافر، از آشکار شدن باور هایش شرم داشت. از آن
اول

[مرد در حمام است. نمای بسته از صورت مرد گرفته می‌شود. دوش
آب، در پشت سر مرد، به روی شانه‌هایش سرازیر می‌شود. دهان مرد نیمه‌باز و در حالت
عادی‌ست. مرد در برداشتی طولانی به دوربین نگاه می‌کند.]

[در نمای بعد، مرد دستش را به سمت شیر تنظیم آب می‌برد. آب گرم
را بیشتر باز می کند. بخار، گرم شدن آب را نشان می‌دهد]

[نما مجددا، صورت مرد است. مرد چشمانش را می‌بندد، سرش را
عقب می‌برد، و سرش کاملا زیر دوش آب قرار می‌گیرد. تصویر، ناگهان خاموش می‌شود.]
نحوه روشن کردن پکیج بوتان مدل CV424Sنحوه روشن کردن ابتدایی کلیه پکیج ها به یک صورت است، فقط نحوه روشن کردن پکیج بوتان مدل CV424S دارای برخی نکات جزیی می باشد که در ادامه توضیحاتی را در این خصوص خواهیم داد:برای روشن کردن پکیج آن را در وضعیت قطع دستگاه قرار دهید.دو شاخه دستگاه را به پریز برق وصل کنید.دسته انتخاب وضعیت دستگاه را در حالت زمستانه یا تابستانه قرار دهید.هنگام روشن شدن دستگاه نور زمینه نمایشگر به مدت 10 ثانیه روشن می شود.
نحوه روشن کردن پکی
موزن گوش و بینی تاچ بیوتی مدل TB1651
TOUCHBEAUTY TB1651 ELECTRIC NOSE HAIR TRIMMER
موزن گوش و بینی تاچ بیوتی دستگاه متخصص زدن موهای گوش و بینی با دقت بالا می باشد.شما احساس خوبی نخواهید داشت هنگامی که موی بینی یا گوشتان نمایان می شود ، بنابراین طبیعی است که سعی کنید آنها را کوتاه نمایید. برای این کار شما به یک اصلاح کننده موی بینی و گوش نیاز خواهید داشت . اصلاح کننده ای که با دقت و آسان این عمل را برایتان انجام دهد.
موزن گوش و بینی تاچ بیوتی مدل TB 1651 برای آقایانی است ک
فیلم صداهای خاموش،
دانلود رایگان فیلم صداهای خاموش با کیفیت 1080p
دانلود فیلم صداهای خاموش با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی صداهای خاموش با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1398
کارگردان : سهی بانو ذواقدر
بازیگران: فریبا کوثری، بیتا سحرخیز، مجید صالحی، فلور نظری، نیما شاهرخ شاهی، بهاره افشاری، عمار تفتی، سعید داخ و نیلوفر خوش‌خلق
خلاصه داستان : فیلم درباره مهدی پسر ۱۲ ساله‌ای است که مادرش سرویس‌های بهداش
روز بسیار پر ماجرایی داشتم.... و بیا تامام اونهارو بزاریم کنار، و ب عصر توجه کنیم.
عصر با بابا رفتیم نزدیک خونه کیم و من تقریبن برای اولین بار یک عدد ماشین بزرگ رو حرکت دادم:))))))) چند بار ماشینو خاموش کردم و هی یوهو کوبیدم رو ترمز و ماشینو کج و کوله کردم و تهش... موفق شدم درست ماشینو روشن کنم، فرمون رو درست بتابونم و با سرعت ۱۰ تا یه مسیر صاف رو برم!
و من... ب خودم افتخار میکنم:)
برق آمد و رفت. بی خبر. یک لحظه همه جا غرق در تاریکی بود و صداها واضح تر. انگار لایه ای از زندگی از جریان می افتاد. فقط سکوت نور بود، چک چک قطره های باران در چاله های آب و صدای هوهوی باد که درها را می کوبید و می گذشت.
یک لحظه ی دیگر برق آمد. بی خبر. یکهو غرق در نور شدم، چشمانم دردناک در خود جمع شدند و لایه ی خاموش، روشن میشد.
پرده برداشته شد از کوری، رنگ سقوط کرد بر پیکره ی خرابه ها و زخم هایم، می سوختند.
نوشتم؛ من گناهکارم. می ترسیدم، برقها بروند و
اتصال صدا دهنده

اکنون زمان آن رسیده است که صداپیشه را وصل کنید. برای اتصال به سیم سیاه از باتری به سیم مشکی صداپیشه و سیم قرمز از باتری تا سیم قرمز صداگیر استفاده کنید. اگر نصب شما دارای کلید کلید است ، با این وجود ، سیم قرمز را ابتدا روی کلید کلید و سپس به صدا گیرنده بکشید. در سوئیچ کلید ، سیم قرمز را برش دهید ، نوار را از انتها جدا کنید و هر انتهای برش را زیر یک ترمینال پیچ جداگانه روی سوئیچ ببندید. بنابراین ، عملکرد کلید کلید مدار را در سیم ق
ببینید تو رو خدا، با چه مشقاتی مطالعه می‌کنم!

به یاد آن سال‌های دور برق رفته! چقدر امروز یاد گذشته‌ها زنده میشه!

+ فلاش گوشی رو روشن کردم تا بتونم شمع روشن کنم. کبریت زدم خاموش شد، ناخودآگاه آوردمش نزدیک گوشی که با نور فلاش روشنش کنم که نچ‌نچ مهندس رو در پی داشت :|
امروز انقدر اتفاقای عجیب و غریب افتاده که برای خلاصی از فکر و خیال فقط باید خودمو خاموش کنم...
مرحله اول المپیاد ...
جلسه اساتید و من...
دهن لقی استاد!
دهن لقی خودم...
حرفای استاد ...
عجیب شدن رفتار چن نفر ...
دیگه باید برم خاموش شم...
.....
خوشا فاضل که میگه:فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست!
این هفته ، iOS 13 به کلیه دستگاه های iOS وارد شد و آیفون 11 و 11 پرو نیز به طور رسمی وارد بازار شد. هفته آینده انتظار می رود iOS 13.1 در تاریخ 24 سپتامبر وارد کشور شود و ویژگی پرتاب CPU اپل را به کاربران iPhone XR و iPhone XS اضافه کند.
برای کسانی که ناآشنا هستند ، اپل برای اولین بار اعتراف کرد که CPU های 2017 را در آیفون های قدیمی تر در سال 2017 پرتاب کرد و این باعث جنجال شد ، که در نهایت باعث شد اپل 29 دلار جایگزین باتری بدون ضمانت را برای افراد آسیب دیده صادر کند. استدلال ا
تو را می خواهم و دانم که هرگز  به کام دل در آغوشت نگیرم تویی آن آسمان صاف و روشن من این کنج قفس مرغی اسیرم ز پشت میله های سرد تیره نگاه حسرتم حیران به رویت در این فکرم که دستی پیش آید و من ناگه گشایم پر به سویت در این فکرم که در یک لحظه غفلت  از این زندان خاموش پر بگیرم به چشم مرد زندانبان بخندم کنارت زندگی از سر بگیرم در این فکرم من و دانم که هرگز مرا یارای رفتن زین قفس نیست اگر هم مرد زندانبان بخواهد  دگر از بهر پروازم نفس نیست ز پشت میله ها هر ص
امروز داشتم برای ناهار برنج و مرغ درست میکردم منتظر بودم برنجم نرم بشه یکم تا دمش بندازم مرغمم اماده بود و داشتم ادویه میزدم بهش نمک و دارچین ... دارچین داشتم با وقت میریختم که رنگ خورشتم تیره نشه یهو زرتی درش باز شد ریخت تو غذام و کنار گاز ://// وای جیغ زدم فقد ینی ما هیچ وقت قوطی ادویه دارچینمون پر نبود ولی امروز پر پر بود کلی دارچین ریخت :/ دیگه یه لحطه گفتم مریم الان وقت جیغ زدن نیس زود نجاتش بده! زیر مرعا رو خاموش کردم که با قل زدن تو اب خورشت حل
نحوه کارکرد کولرگازی معمولی و معایب آن:
کولرگازی معمولی پس از روشن شدن با حداکثر توان برودتی شروع به کار کرده و پس از مدتی دما هوای محیط را به حد مطلوب می رساند و خاموش می شود. در این نوع عملکرد دو نکته و جود دارد:خاموش و روشن شدن مکرر باعث افزایش استهلاک کمپرسور ( تمام تجهیزات مکانیکی بیشترین استهلاک را در زمان روشن شدن و خاموش شدن دارند) می شود.برای کنترل و بهبود زمان روشن و خاموش شدن باید بین دمای روشن شدن و خاموش شدن دستگاه یک اختلاف قرار دا
نحوه روشن کردن پکیج بوتان مدل ورونابه منظور روشن کردن پکیج بوتان مدل ورونا بر اسا مراحل ذیل اقدام کنید:دسته انتخاب وضعیت دستگاه را بر روی حالت راه اندازی مجدد قرار دهید.بعد از وصل کردن برق دستگاه کلید روی آن را در حالت روشن قرار دهید.بر اساس فصل سال و دمای هوا پکیج را در حالت تابستانی با علامت شیر آب و یا حالت زمستانی با علامت رادیاتور تنظیم کنید.نحوه روشن کردن پکیج بوتان مدل ورونا در حالت تابستانی:در صورت گرم بودن هوا و عدم نیاز به رادیاتوره
و باز هم دنبال کننده ی خاموش. :) الان وبلاگم سه تا دنبال کننده ی خاموش داره.اگه خودشون رو معرفی کنن،خوشحال می شم.هر چند می دونم بی فایده است که ازشون بخوام خودشون رو معرفی کنن. :)
دنبال کننده های خاموش،لطفا خودتون معرفی کنین تا بشناسمتون. ^_^
نحوه انتخاب درست فن یا هواکش برای دستشویی و حمام(مصارف خانگی ) هواکش لوله ای
نحوه انتخاب درست فن (هواکش) برای دستشویی و حمام ) مصارف خانگی )
برای تهویه مناسب هوای حمام و دستشویی بایستی به نکات زیر توجه نمود
تعیین نوع کاربرد  هواکش  دستشوی ،حمام ، ترکیب حمام و دستشویی
به عنوان مثال ترخ تهویه هوا برای حمام 11 تا 15 بار حجم هوا حمام در ساعت است .دفعات  تعویض هوا  در ساعت همان نرخ جابجایی هوا است که  بر اساس ابعاد حمام یا دستشویی حاصل می شود . با احتس
برای راه اندازی هر پکیجی چه ایران رادیاتور و چه مارک های دیگر استفاده از دفترچه راهنما و کمک گرفتن از فرد متخصص به روند بهبود کار کمک می کند، راه اندازی پکیج ایران رادیاتور شامل مراحل زیر است:تست گازبندی:  از عدم نشتی لوله های مربوط به گاز و رگولاتور گاز اطمینان حاصل نمایید.هواگیری: در داخل دستگاه پکیج و سیستم رادیاتورها هیچگونه هوایی نباید وجود داشته باشد زیرا وجود هوا کارایی پکیج را پایین می آورد و ممکن است دلیل گرم نشدن شوفاژ رادیاتورها
کپسول آتش نشانی چیست؟یکی از تجهیزات مورد نیاز و ضروری در هر ساختمانی خاموش کننده یا کپسول آتش نشانی می باشد که امروزه استفاده از آن در کارخانه ها ، ادارات ، ساختمان ها ، مراکز فروش و … الزامی است. اما باید بدانید که این خاموش کننده ها حاوی مقدار کمی مواد خاموش کننده هستند و فقط در آتش سوزی های خیلی کم میتوان از آنها استفاده کرد. و در حریق های بزرگ نیاز به تجهیزات اطفاء حریق قوی تری مانند ماشین اتش نشانی می باشد
ادامه مطلب
نشسته بودم تو تاریکی اتاق،برعکس همه شبا،حتی نور مهتاب هم نبود که اتاقو روشن کنه.نور گوشی نمیزاشت دور و برم رو ببینم اما حس میکردم یکی دیگه هم تو اتاق هست،اونم درست شبی که توی خونه تنها بودم!نفسم تند شده بود.گوشیو خاموش کردم...در کمد لباسا آروم باز شد،تو همون تاریکی هم میتونستم لبخند عریض و چشمهای درشت و براقی که بهم خیره شده بودن رو ببینم.از ترس سر جام خشک شدم.آماده خیز برداشتن به سمت در شدم که فهمید و خیز برداشت سمتم.از ارتفاع بلندی افتادم رو
شب های روشن ... در دنیا صورت پدیده ای است فیزیکی، که تابستان در نواحی شمالی کره ی خاکی پیش می آید و علت آن زیادی عرض جغرافیایی این مرزهاست و باعث می شود که شب تا صبح هوا مثل آغاز غروب روشن بماند. این پدیده را در بعضی زبان های اروپایی « شب سفید» می خوانند و منظور از آن، به تعبیری دیگر ـ البته در این زبانها ـ شب بی خوابی هم هست.

سخن مترجم(سروش حبیبی) در شروع داستان کوتاه شبهای روشن، داستایفسکی
گروه تاسیساتی یزد تهویه  با استفاده از کادر متخصص و حرفه ای خود آماده ارائه خدمات مشاوره و تعمیر سرویس انواع پکیج و رادیاتور در تمامی ساعات شبانه روز و در کمترین زمان می باشد.شرکت تاسیسات یزد تهویه با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش، تعمیرات ، سرویس دهی، خدمات رسانی انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، پکیج های شوفاژ دیواری : بوتان در برند های مختلف ، ایران رادیاتور با برند های مختلف ، ایتالترم ، دئوترم ، هات کینگ ، وایلانت ، لورچ، اساتیس ، آَل
یکی از پکیج های پر طرفدار بازار امروز ایران، پکیج های ایران رادیاتور است.پس از خرید و نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور، نوبت به راه اندازی آن میرسد.
قبل از راه اندازی پکیج ایران رادیاتور برای اولین بار، آبی در سیستم آن وجود ندارد. برای ورود آب به سیستم باید شیر ورود آب را باز کنید.
• تست گازبندی: لازم است که از عدم وجود نشتی در لوله های مربوط به گاز و رگولاتور گاز اطمینان حاصل کنید.
• هواگیری: به این معنی که ابتدا بررسی کنید که در داخل دستگاه پکی
باران این روزها دقیقا از وقتی شروع شد که من لباس های زمستانی ام را جمع کردم و شوفاژ اتاقم را هم خاموش کردم.هیچی دیگه الان یخ کردم،مامانم هم هی میگه برو لباسات را بپوش و من میگم تا من از ته کشو بیارمشون بیرون هوا میشه آفتابی و گرم،در نتیجه بگذار اون ته بمونند و هوا بارانی باشه و لذت ببریم
دیشب که پشت چراغ قرمز شلوغ ترین خیابان شهر ماشین خاموش شد و روشن نشد به تو زنگ نزدم .مرد های غریبه شهر کمکم کردند اما به تو زنگ نزدم.زنگ زدم به کسی که همیشه بی هیچ منتی هست.راستش مطمن بودم تو کمک ام نمی کنی.
چمدان بسته ام. اما تو هرروز هفته عین خیالت نیست ..
رهات کردم و درگیر خودتی.
رفتم سر پدرت ...
قبرستان سکوت بود.گفتم برای اخرین بار امدم نمی بخشم .
عنوان: 
اما قلب حافظه ی خودش را دارد و من هیچ چیز را فراموش نکرده ام. آلبرکامو
ایمان آوردم
مرد جوانی که مربی شنا و دارنده چندین مدال المپیک بود،به خدا اعتقادی نداشت.او چیز هایی را که درباره خداوند و مذهب می شنید مسخره می کرد.
شبی مرد جوان به استخر سرپوشیده آموزشگاهش رفت.چراغ خاموش بود،ولی ماه روشن و همین برای شنا کافی بود . مرد جوان به بالاترین نقطه تخته شنا رفت و دستانش را باز کرد تا درون استخر شیرجه برود.
ناگهان سایه بدنش را همچون صلیبی بر روی دیوار مشاهده کرد.احساس عجیبی تمام وجودش را فرا گرفت.
از پله ها پائین آمد و به
خاموش کننده آب و هوا : همانطور که از نام این خاموش کننده پیداست مواد داخلی آن عبارت است از آب به علاوه هوا ( هوا به داخل بدنه کمپرس شده )، بدنه این خاموش کننده مدام تحت فشار داخلی در اثر هوای فشرده قرار دارد به همین علت مقاومت بدنه آن باید بیشتر از نوع قبلی باشد ظرفیت آنها اکثرا دو گالنی و یکی از علائم مشخصه دستگاه های تحت فشار داشتن فشار سنج می باشد. فشار سنج این دستگاه ها معمولا دو کار انجام می دهند.
از روی آن فشار داخلی دستگاه دیده می شود.
۲- از
معنی رنگ های نمایشگر پکیج دیواری بوتان
رنگ سبز
سبز ثابت روشن : دستگاه به طور منظم کار می کند و مشعل روشن است
سبز چشمک زن :۱ثانیه روشن – ۵ثانیه خاموش : دستگاه در حالت آماده بکار است و شعله وجود ندارد.
۰٫۵ثانیه روشن – ۰٫۵ ثانیه خاموش : به علت رسیدن دمای اب به دمای تنطیمی یا بروز اشکال در عملکرد دستگاه مشعل موقتا خاموش و سیستم های داخلی نیز در انتظار فراهم شدن شرایط لازم برای کارکرد عادی می باشند.
اگر از زمان انتظار حداکثر ۱۰ دقیقه بگذرد و شرایط ل
کولر گازی 24000 ال جی در بانه  از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت عرضه‌شده در بازار ایران است که می‌تواند در دو حالت سرمایش و گرمایش استفاده شود. کولر گازی 24000 ال جی کم مصرف مانند تمامی کولرگازی‌های اسپلیت دارای دو قسمت داخلی و خارجی است. قسمت خارجی، وظیفه‌ی خنک‌کردن گاز را برعهده دارد که بیرون اتاق یا سالن و در فضای باز نصب می‌شود. بدنه‌ی فلزی دارد و باید روی پایه‌های مخصوص نصب شود. این یونیت با اتصالات و لوله‌ها به پنل داخلی مرتبط می‌شود.
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی روشن کن
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * روشن کن * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , میثم ابراهیمی باشید.
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Meysam Ebrahimi called Roshan Kon With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه میثم ابراهیمی به نام روشن کن
روشن کن شمع هارو بیا برام جمع کن من خرابو بیا رومو کم کندیگه به هر حال من پررو میخوامتتو قلبت یه ریزه برا
شهر شلوغ است رهگزران درحال عبور از پیاده رو هستند برروی تخته سنگی درکوچه ای خلوت نشسته ام به مردم این شهر خاموش می نگرم مردمی که از کنارهم عبورمی کنند ولی کسی را نمی بینند گویی کور شده اند مردمی که روزی دراین شهر کوچک همه از میهمان نوازیشان ودل مهربان ودستودل بازیشان سخن می گفتند حال به راحتی ازکنارهم عبورمی کنند بدون این که به هم دیگر سلام دهند حال هم را بپرسند گویا همه دچار فراموشی شده وسایه های سیاهی برروی انها حکمرانی می کند صدای رعدوبر
بسم رب

هرچند فراق پشت امید شکست
هرچند جفا دو دستِ آمال ببَست

نومید نمی شود دل عاشق مست
مردم برسد به هرچه همت دربست

....
توی زندگیِ چه کسی همیشه همه چی سر جاش بوده؟
هر کسی رو نگاه کنیم یه جوری درگیره.. هرکسی توی یه مرحله ای..
آدم فقط میتونه خداروشکر کنه که مشمول امتحانای سختِ دیگران نمیشه..
نمی خوام برم بالای منبر و چیزایی که میدونیم بگم..

یه سری وقتا آدم مجبور میشه بزرگترِ خودش بشه.. خیلی بهتر بود که  مجبور نبود
اما فعلا شرایط اینطور پیش ر
یک روز که منتظر بودم ، حس کردم «غروب» کمی دیرتر از موعد رسیده ؛ فکر کردم بی‌خوابی به سرم زده یا اشتباه کرده ام . همان شب شروع کردم تپش‌های قلبم را شمردن . صد تا طول کشید ، و روز بعدش هم صد تا . اما ساعت نداشتم که بفهمم یک دقیقه چقدر طول می‌کشد . یکی از مسافرها که قبلا راهش به این طرف ها افتاده بود و ساعتی داشت ، لطف کرده و گفته بود طول روز در اخترک من ، یک دقیقه است و حالا مدت‌ها از سر زدن آخرین رهگذر می‌گذرد .
بعد از چندین بار روشن و خاموش کردن فا
باد می‏وزد و ساعات سرخ حماسه را در گوش درختان، نجوا می‏کند.
من، در باور خیس دریاچه ‏ها، پرواز آخرت را پلک می‏تکانم.
به نیزارهای خاموش دل می‏دهم.ای بزرگ!
با ما که این‏چنین مچاله خویشتن مانده ‏ایم،
از وسعت روشن افق‏ های دور بگو و از صدای عشق،
تا به قله ‏های بلند رهایی بیندیشیم
و در رویای سپید ملکوت، دشت‏های شقایق ‏پوش وطن را،
دف ‏زنان به شور آییم.باورمان، چشمان آسمانی توست
     وقتی آدم ستاره‌ای از قلبش را از دست می‌دهد خیلی آرام‌تر می‌شود. آرام شدن نه به معنای آرامش. به معنی دست کشیدن. تامل کردن. تاملی که برای مدتی طولانی با آدم بماند. ساعت‌هایی که با خودش فکر کند ستاره‌ام برای چه خاموش شد؟ دست کوتاهِ من بود یا [به قول آنها] دستِ بلند سرنوشت؟ حالا بدون ستاره چگونه باید گذراند؟ آیا ستاره‌ام اصلا ستاره بود؟ یا قلبم درخششی از دوردست دریافت کرده و تصور می‌کرد مانند بقیه درخشش‌ها، به خاطر یک ستاره است؟ به
توضیحات بازی:
4 بازیکن به صورت دو تیم در مقابل هم قرار میگیرند و باید یکدیگر را بکشند. این در حالیست که باید حواسشان به زامبی ها هم باشد که به تعداد ثابتی همیشه وجود دارند و اگر یکی از آنها بمیرد، یکی دیگر در نقشه ظاهر خواهد شد. در ضمن هر 2 ثانیه یک بار، خانه های تعدادی از زامبی ها روشن میشوند و شما باید حواستان باشد که فقط تعدادی از آنها روشن میشوند و مابقی خاموش هستند، پس به امید روشن شدن خانه های زامبی ها نباشید
نمای دوربین از بالاست و هر چهار
در خودروهای جدید معمولا از سیستم سوئیچ ایموبلایزر دار استفاده می شود.
✴️سیستم ایموبلایزر یکی از جالب ترین سیستم های نصب شده در خودروهای جدید می باشد که در واقع نوعی سیستم ضد سرقت محسوب می شود.
♒️با کمک این مکانیزم با استفاده از قفل نرم افزاری که بر روی ECU انژکتور گذاشته می شود پیشرانه خودرو از روشن شدن منع می شود. تا زمانی که این قفل باز نشود استارت زدن توسط سوئیچ حاصلی نداشته و پیشرانه روشن نمی شود.
کلیدهای این خودرو شامل دو قسمت می باشد. ی

نقد مستند «اعتراض خاموش» اثر میکائیل دیانی؛
مستند "اعتراض خاموش" به کارگردانی میکائیل دیانی به موضوع خودکشی و وضعیت آن در ایران و بحران خودکشی های اعتراضی می پردازد و چهار روایت از چهار خودکشی را به تصویر می‌کشد.
مستند نیمه بلند «اعتراض خاموش» یک کنکاش اجتماعی ۴۱ دقیقه‌ای است که بنا دارد با عبور از نگرش‌های مرسوم و کلیشه‌های قضاوت‌گرانه جامعه امروز ایران، از زاویه‌ای بدیع به موضوع خودکشی ورود کند. این مستند با فرمی که چهار روایت از خ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهارت آموزی و کارآفرینی به راحتی آب خوردن بزرگترین بیزینس من و مشاور برندهای بزرگ دنیا